YouTube VR

YouTube VR Varies with device

Wirtualny odtwarzacz wideo na miarę XXI wieku

YouTube VR to bezpłatna gra wideo i aplikacja na youtube, która pozwala wyświetlać treści wideo w 360 stopniach w specjalnym trybie teatralnym. Jest w stanie zapewnić pełne wrażenia z YouTube, a następnie przenieść je na inny poziom dzięki interaktywnym kontrolkom i specjalnym trybom wyświetlania, które nie przypominają niczego, co jest możliwe w standardowej wersji aplikacji.Zobacz pełny opis

Zalety

  • Oglądaj filmy 360 °
  • Tryb kinowy
  • Uzyskaj dostęp do standardowych funkcji YouTube
  • Obserwuj podczas wyszukiwania

Wady

  • Złe śledzenie
  • Max. rozdzielczość 1080p
  • Ponownie wykorzystuje interfejs YouTube TV
  • Matowy

YouTube VR to bezpłatna gra wideo i aplikacja na youtube, która pozwala wyświetlać treści wideo w 360 stopniach w specjalnym trybie teatralnym. Jest w stanie zapewnić pełne wrażenia z YouTube, a następnie przenieść je na inny poziom dzięki interaktywnym kontrolkom i specjalnym trybom wyświetlania, które nie przypominają niczego, co jest możliwe w standardowej wersji aplikacji.

Zanurz się w treści wideo

YouTube VR nie tylko odtwarza filmy na twoich oczach, zabiera cię w podróż. Podczas oglądania filmów, niezależnie od tego, czy oglądasz je w 360 stopniach, czy w standardowym widoku, YouTube VR wchodzi w tryb kinowy, który naśladuje obraz na dużym ekranie. Dzięki obudowie, która eliminuje zewnętrzne światło, poczujesz się jak w kinie. W połączeniu z przestrzennym dźwiękiem, aby usłyszeć prawdziwe dźwięki, które zwiększają intensywność dźwięku wideo, otrzymasz niezrównane wrażenia.

Standardowe logowanie do YouTube

Dzięki YouTube VR zaloguj się w YouTube, tak jak w standardowej aplikacji. Zobacz swoje subskrypcje, listy odtwarzania, historię i więcej, aby uzyskać spersonalizowane wrażenia. Możesz także wyszukiwać za pomocą klawiatury lub sterowania głosowego i kontynuować oglądanie wideo, gdy to robisz.

Najczęściej pobierane Gry na windows

YouTube VR

Download

YouTube VR Varies with device

Opinie użytkowników o YouTube VR

Sponsorowany×