Write or Die

Write or Die

Uderz w liczbę słów, pokonując zegar

Zalety

  • Świetne narzędzie do zarządzania czasem
  • Dostępnych jest kilka poziomów trudności
  • Określ swój własny okres karencji i tryby konsekwencji

Wady

  • Liczba słów nie zawsze jest dokładna

Dobry
7

Write or Die to internetowe narzędzie, które pomoże Ci zmotywować i sprawi, że będziesz pisał więcej, szybciej.

Czy pracujesz nad powieścią, a nawet przydziału szkolnego, ale nie możesz rozpocząć właściwego pisania? Napisz lub umrzyj to, o czym mówisz. Prosty program, ale który zdecydowanie ma mocny cios, podstawowy cel Write or Die polega na tym, abyś pisał szybko bez obaw o edycję podczas początkowego procesu komponowania, podobnie jak w koncepcji Write Attack! .

Write or Die robi to, pozwalając ci ustawić cel liczenia słów, a także limit czasowy, w którym musisz ukończyć cel. Jeśli chcesz na przykład napisać 500 słów w ciągu 20 minut, to właśnie wpisujesz w interfejsie. Następnie wybierz tryb konsekwencji zapisu lub śmierci z poziomu ogólnego, normalnego lub kamikadze, a następnie ustaw okres karencji : wybaczający, ścisły lub zły, i dobrze ci pójść. W zależności od ustawień, które wybrałeś dla siebie, gdy przestajesz pisać przez okres czasu określony przez okres karencji, ekran za twoją skrzynką do pisania będzie mrugać coraz gwałtowniejszymi odcieniami czerwieni.

Jedyną rzeczą, którą mogą zauważyć niektórzy użytkownicy, jest czasami to, że liczba wyliczeń Write or Die nie jest identyczna z tym, co może zgłosić ich procesor tekstu.

Jeśli nie masz czasu na pisanie artykułów w odpowiednim czasie, Write or Die to fantastyczny zasób internetowy.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na web-apps

Więcej
Write or Die

Wypróbuj

Write or Die

Opinie użytkowników o Write or Die

Sponsorowany×