User-Agent Switcher

User-Agent Switcher Chrome 1.0.12

Narzędzie do szybkiego i łatwego przełączania między ciągami agenta użytkownika

User-Agent Switcher to narzędzie, które podszywa się i naśladuje ciągi agenta użytkownika przeglądarki. Innymi słowy, pozwala łatwo przełączać się między ciągami.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bezproblemowe i łatwe przełączanie
  • Pełen funkcji i wszechstronny przełącznik agentów użytkownika

Wady

  • Nie zwiększa prywatności przeglądania
  • Może wpłynąć na wygodę przeglądania

User-Agent Switcher to narzędzie, które podszywa się i naśladuje ciągi agenta użytkownika przeglądarki. Innymi słowy, pozwala łatwo przełączać się między ciągami.

Szybkie i płynne przełączanie

Przełącznik User-Agent pozwala szybko i płynnie przełączać się między ciągami agenta użytkownika przeglądarki. Narzędzie przydaje się podczas tworzenia strony internetowej zarówno dla przeglądarek stacjonarnych, jak i mobilnych oraz gdy masz już dość archaicznego blokowania strony. Ta aplikacja nie tylko zmienia agent użytkownika, który pochodzi z żądaniami HTTP, ale także modyfikuje obiekty javascript na stronie. W przypadku problemów (które są rzadkością) przełączanie się między użytkownikami-agentami, czyszczenie plików cookie i przejście z powrotem na Chrome powinno przywrócić Cię do właściwego stanu.

Dla programistów i zwykłych użytkowników

Mimo że rozszerzenie koncentruje się głównie na społeczności programistów, zwykli użytkownicy są również brani na pokład. W porównaniu do innych podobnych narzędzi, User-Agent Switcher oferuje znacznie bardziej zaawansowane funkcje. Na przykład możesz skonfigurować określone adresy URL, które mogą Cię blokować. Umożliwia to automatyczne przełączanie programów klienckich bez wymaganego wysiłku z Twojej strony. Rozszerzenie zapewnia wszystkie ważne programy użytkownika. Po instalacji przycisk paska narzędzi agenta użytkownika pojawi się w prawym górnym rogu przeglądarki. Musisz kliknąć konkretną ikonę, aby uzyskać dostęp do menu. Część "ustawienia" jest dostępna w rozwijanym menu. Ta opcja umożliwia również dodawanie nowych agentów użytkownika, modyfikowanie i wyświetlanie ustawień importowania oraz stałych list parodii.

User-Agent Switcher

Download

User-Agent Switcher Chrome 1.0.12

Opinie użytkowników o User-Agent Switcher

Sponsorowany×