Super Mario

Super Mario varies-with-device

Powrót do klasyki

Teraz jest mnóstwo gier Super Mario, ale nic nie będzie w stanie pokonać starej wersji. Super Mario to zabawna gra przygodowa opracowana przez Proapp24 dla osób, które chcą przeżyć doświadczenie skakania i tupania nad głowami Koopasa.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Niesamowita grafika 2D
  • Zabawna muzyka w tle
  • Wiele światów do odkrycia
  • Trudne poziomy

Wady

  • Niewielu grywalnych postaci
  • Łatwo umrzeć
  • Ma tylko kilka żyć
  • Nie można zapisać w trakcie gry

Dobry
7

Teraz jest mnóstwo gier Super Mario, ale nic nie będzie w stanie pokonać starej wersji. Super Mario to zabawna gra przygodowa opracowana przez Proapp24 dla osób, które chcą przeżyć doświadczenie skakania i tupania nad głowami Koopasa.

Prosta, ale ekscytująca rozgrywka

Można by pomyśleć, że przeskakiwanie rur i unikanie Goombasa jest łatwe w Super Mario, ale w rzeczywistości jest to bardzo trudne. Każdy świat ma inny poziom trudności, a będzie ci coraz trudniej uniknąć tych denerwujących główek grzybów i żółwi. Nowi wrogowie również pojawią się znikąd, niczym chrupiące kwiaty, które czasem tchną ogniem. Bądź wyjątkowo ostrożny podczas przechodzenia przez światy, ponieważ najdelikatniejszy dotyk wroga cię zabije!

Sterowanie jest bardzo proste, wystarczy nacisnąć kilka przycisków. Nie musisz się martwić o naciskanie na skomplikowane kombinacje, aby umożliwić pomocne dziwactwo. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, Super Mario ma cię przy sobie z power-upami, aby zwiększyć wydajność!

Przeglądaj różne światy

Nie chodzi tylko o skakanie w Super Mario. Będą światy, które będą wymagać od ciebie pływania! Znacznie trudniej będzie ukończyć te poziomy, ponieważ zmierzysz się z nowymi wrogami, oprócz Goombasa i Koopasa. Ryby pod wodą mogą wydawać się przyjazne, ale dotykają jednego i tracą życie. Pływanie, zamiast biegania i skakania, jest także wyzwaniem. Mario będzie trochę trudniej kontrolować, gdy dryfuje przez wody. Będą wąskie przejścia, przez które będziesz musiał przepłynąć, a wrogowie będą czołgać się zarówno na podłodze, jak i na suficie.

Jeśli jest woda, to oczywiście istnieje również ogień. W tej grze spotkasz świat pełen lawy i muszę powiedzieć, że jest to jeden z najtrudniejszych poziomów. Będzie wymagać, aby przeskoczyć dłuższe odcinki, więc bądź ostrożny. Jest to bardzo trudna część gry, ponieważ zbyt wysokie skoki sprawią, że uderzysz w kolce na suficie, ale niewystarczająca ilość skoków sprawi, że przegapisz lądowanie. Upadniesz i utopisz się w gorącej lawie, a potem wrócisz do pierwszej.

Przeżyj 2D

Super Mario ma niesamowitą grafikę 2D . Jego szkolna stylistyka sprawia, że starsi gracze odczuwają nostalgię, a jej jasne kolory sprawiają, że jest ona atrakcyjna także dla dzieci. Gra w 2D może być uważana za jedną z wyjątkowych cech Super Mario. Granie z jednego i stałego punktu widzenia bardzo ułatwia zrozumienie gry. Sprawia również, że gra nadaje się dla osób w każdym wieku.

Ponadczasowa gra

Ta gra mogła mieć wiele sequeli i nowszych wersji, ale nic nigdy nie będzie mogło się równać z klasyczną grą Super Mario. Od jasnych i popping kolorów po zabawne i ekscentryczne efekty dźwiękowe, to zawsze pozostanie ulubionym.

Najczęściej pobierane Dodatki do gier na windows

Super Mario

Download

Super Mario varies-with-device

Opinie użytkowników o Super Mario

Sponsorowany×