Screen Muncher

Screen Muncher Free 4.3.5

Prosta i skuteczna aplikacja do zrzutów ekranu na BlackBerry

Zalety

  • Robi szybko zrzuty ekranu
  • Pozwala na dzielenie się zrzutami za pomocą serwisów społecznościowych

Wady

  • Nie każdemu przypadnie do gustu nietypowe działanie aplikacji

Dobry
7

Screen Muncher to darmowa aplikacja na BlackBerry. Pozwala ona na zrobienie zrzutu ekranu Twojej „jeżynki”. Robi to jednak w nietypowy, nader zabawny sposób.

Po zainstalowaniu Screen Muncher dodaje się do podręcznego menu, które wywołujemy lewym przyciskiem na BlackBerry. Aplikacja pozwala na robienie zrzutu ekranu w dowolnym momencie, czy to czatu, czy mapy, czy też głównego menu. Po zrobieniu zrzutu możemy go zapisać w pamięci telefonu, ale również wysłać via Twitter, Facebook, BBM, czy emailem.

Screen Muncher ma sporo użytecznych funkcji, ale większość jest dostępna po wykupieniu pełnej wersji, na przykład usuwanie znaku wodnego. Korzystanie z tej aplikacji jest bardzo proste. Po wybraniu ekranu, któremu chcemy zrobić zrzut, wystarczy wybrać z menu Screen Muncher i gotowe.

Aplikacja Screen Muncher jest dość nietypowa. Z jakiegoś powodu jej twórcy uznali, że należy urozmaicić nudny proces robienia zrzutu. Dlatego też, gdy korzystamy z tej funkcji, na ekranie pojawia się zabawny potworek, który „pożera” nasz ekran przy akompaniamencie efektów dźwiękowych. Ów dodatek nie wpływa jednak na działanie samej aplikacji, która spisuje bardzo dobrze.

Jeżeli poszukujecie aplikacji do robienia zrzutów dla BlackBerry, to Screen Muncher będzie jak znalazł. Nie każdemu jednak może się podobać ten dość specyficzny sposób działania aplikacji. Niemniej jednak Screen Muncher spełnia swoje zadanie szybko i prosto.

Najczęściej pobierane Fotografia na blackberry

Więcej
Screen Muncher

Download

Screen Muncher Free 4.3.5

Opinie użytkowników o Screen Muncher

Sponsorowany×