Reiboot

Reiboot 2017

Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania iPhone'a

ReiBoot to bezpłatna usługa odzyskiwania iPhone'a. Połącz się przez PC, aby naprawić typowe problemy, takie jak zamrożenie, utknięcie w trybie odzyskiwania i inne.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Darmowe pobieranie
  • Prosta obsługa

Wady

  • Paywall dla zaawansowanych funkcji
  • Może być niekompatybilny z niektórymi modelami

ReiBoot to bezpłatna usługa odzyskiwania iPhone'a. Połącz się przez PC, aby naprawić typowe problemy, takie jak zamrożenie, utknięcie w trybie odzyskiwania i inne.

Samoobsługowa pomoc

Każdy, kto miał wcześniej problemy z iPhonem, mógł zeznawać, zamarzać i blokować ekrany, często powoduje reset i utratę danych lub długą podróż do sklepu Apple. ReiBoot ma na celu naprawienie tych typowych błędów za pomocą bezpłatnego i prostego w obsłudze narzędzia do bezpłatnego pobrania. Oprogramowanie automatycznie wykrywa iPhone'a po podłączeniu do komputera i wszelkich problemów, jakie może mieć, sugerując poprawki, które można zastosować za pomocą jednego kliknięcia. Usterki, takie jak ciągłe ponowne uruchamianie, zamrożone ekrany i utknięcie w trybie słuchawkowym, można naprawić w ciągu kilku minut bez żadnej wiedzy technicznej i umiejętności. Ta niesamowicie przydatna usługa może być prawdziwym ratunkiem i zasługuje na uznanie za uratowanie niezliczonych iPhone'ów, ale wiele z najlepszych funkcji kryje się za zaporą. Tylko subskrybenci Premium ReiBoot mają dostęp do bezpiecznej degradacji, zmiany kodów dostępu i tworzenia kopii zapasowych informacji. Mimo to podstawowa wersja jest wciąż wystarczająco potężna w sytuacjach awaryjnych dla większości użytkowników.

Wrócić do życia

ReiBoot to potężna samoobsługowa usługa odzyskiwania iPhone'a, która łączy automatyczne poprawki z prostą obsługą.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na windows

Opinie użytkowników o Reiboot

Sponsorowany×