Red Crucible 2: Reborn

Red Crucible 2: Reborn Varies with device

Gra zręcznościowa to prawdziwy wybuch z przeszłości

Red Crucible 2: Reborn to nowoczesna gra wojenna, w której rywalizujesz z graczami z całego świata. Pomagając Ci podczas bitew w tej grze strzelanek z pierwszej osoby są jednymi z najbardziej zaawansowanych nowoczesnych pojazdów i broni.Zobacz pełny opis

Zalety

  • Nostalgia przywołująca arkadę
  • Wiele aren bojowych
  • Konfigurowalne znaki
  • Obsługuje sześć języków

Wady

  • Potrzebuje serwerów regionalnych
  • Grafika może być lepsza
  • Nie przynosi nic nowego do stołu
  • Powolny postęp

Red Crucible 2: Reborn to nowoczesna gra wojenna, w której rywalizujesz z graczami z całego świata. Pomagając Ci podczas bitew w tej grze strzelanek z pierwszej osoby są jednymi z najbardziej zaawansowanych nowoczesnych pojazdów i broni.

Pełna bitwa

Red Crucible 2 to połączona gra walki zbrojnej składająca się z walk piechoty, lotnictwa i pojazdów. Istnieje 15 różnych aren specjalnie zaprojektowanych do różnych rodzajów walki. Ponadto postacie można dostosować, aby dodać warstwę indywidualności. Wszystkie przedmioty i areny są częścią zakupu i mogą zostać odblokowane podczas rangowania. Ponadto dostępne są różne tryby gry. Last Man Standing, Attack & Defend, Free For All, Team Deathmatch i Demolition to tylko niektóre z wymienionych trybów.

Mapy i areny

Jak już wspomniano, istnieją różne areny do walki. Na przykład, masz arenę Frankfurtu z pojazdami naziemnymi i piechotą. Istnieje również arena A7 Autobahn, która obsługuje wszystkie trzy typy walki. Niektóre z innych aren, o których warto wspomnieć to: Burza Piaskowa, Odmrożenie, Czerwony Świt, Kijów, Wyspa X, Bosfor, Grimrog, 73 Wschodnie, Sledgehammer, itp. Kijów jest areną walk piechoty dla radzieckiego lotniskowca. Sand Storm to pustynna arena z walką o ziemię, lotnictwo i piechotę. Wyspa X jest ogromną wyspą wulkanów, a Favela jest bojową areną piechoty w mieście Rio de Janeiro.

Najczęściej pobierane Akcji na windows

Red Crucible 2: Reborn

Download

Red Crucible 2: Reborn Varies with device

Opinie użytkowników o Red Crucible 2: Reborn

Sponsorowany×