Quick Media Converter

Quick Media Converter 4.5.0.0

Konwerter wideo o wielu formatach

Zalety

  • Dobre zaawansowane opcje
  • Zrzuty ekranu i funkcje nagrywania ekranu
  • Wiele formatów

Wady

  • Złe tłumaczenie
  • Sterowania Clunky

Dobry
7

Quick Media Converter to solidny konwerter wideo z różnymi formatami, który pozwala oglądać audio i wideo bez względu na rodzaj pliku.

Pierwsze wrażenia się liczą, ale Quick Media Converter nie jest dobry. Mimo pozytywnych recenzji poprzednich wersji, pierwszy kontakt z programem ujawnił zagracony interfejs i straszne tłumaczenie. Czy Quick Media Converter może się odkupić?

Prawdą jest, że kiedy przyjrzeliśmy się interfejsowi, zaczęło to mieć więcej sensu. Dostępne są dwa tryby: Łatwy i Ekspert . Przeciągnij i upuść pliki, aby dodać je do listy Quick Media Converter lub użyj przycisków po lewej stronie. Wybierz format docelowy spośród ikon u góry programu, dostosuj ustawienia (jeśli to konieczne), wybierz katalog zapisywania i gotowe.

Quick Media Converter ma wiele zalet - konwersje były szybkie , jest okno podglądu , a bardziej doświadczeni użytkownicy docenią opcje edycji w Expert. Niestety, Quick Media Converter również często padał ofiarą awarii i musisz osobno podawać katalog zapisu za każdym razem, gdy dokonujesz konwersji.

Podsumowując, kiedy Quick Media Converter przekonwertował wideo, zrobił to tak dobrze. Ma duży wybór formatów, a przekonwertowane filmy były dobrej jakości. Powiedział, że to po prostu za mało, aby wybaczyć jej słabe punkty, i trudno jest z niego skorzystać bez myślenia o setkach innych konwerterów, którzy wykonują tę samą pracę, ale lepiej.

Quick Media Converter - program ok, ale niewystarczająca ilość dobrych punktów do przeoczenia złych.

Nowy ulepszony szybszy interfejs Nowy ulepszony proces instalacji Wiele błędów zostało rozwiązanych i usuniętych Udoskonalony i osadzony odtwarzacz wideo z możliwością rozszerzenia okna lub przejścia do trybu pełnoekranowego Informacje techniczne dotyczące plików znajdują się teraz w osobnym oknie i obejmują komputer osobisty i bieżące Wersja QMC umożliwiająca kopiowanie i wklejanie na forum pomocy, gdy wymagane są również pliki HD TS. Gdy nie jest zaszyfrowana sekcja Full HD

Zmiany

  • Nowy ulepszony szybszy interfejs Nowy ulepszony proces instalacji Wiele błędów zostało rozwiązanych i usuniętych Udoskonalony i osadzony odtwarzacz wideo z możliwością rozszerzenia okna lub przejścia do trybu pełnoekranowego Informacje techniczne dotyczące plików znajdują się teraz w osobnym oknie i obejmują komputer osobisty i bieżące Wersja QMC umożliwiająca kopiowanie i wklejanie na forum pomocy, gdy wymagane są również pliki HD TS. Gdy nie jest zaszyfrowana sekcja Full HD
Quick Media Converter

Download

Quick Media Converter 4.5.0.0

Opinie użytkowników o Quick Media Converter

Sponsorowany×