Prezi

Prezi

Twórz niesamowite prezentacje online

Zalety

  • Świetne efekty graficzne
  • Łatwe dodawanie zdjęć i filmów video
  • Możliwość korzystania z ciekawych szablonów

Wady

  • Interfejs może wydawać się trudny
  • Koncepcja programu początkowo wydaje się zawiła

Doskonały
9

Prezi Desktop to aplikacja online do tworzenia ciekawych i nietypowych prezentacji. Pomoże Ci przygotować Twoje wystąpienie w kreatywny sposób i zrobić z niego prezentację pełną efektów multimedialnych. Dzięki prezentacjom Prezi, Twoje wystąpienie w pracy, na studiach, czy w szkole zostanie zapamiętane na długo!

Prezi działa online przez przeglądarkę stron www. Znaczy to, że nie musisz instalować żadnego dodatkowego oprogramowania, jeśli chcesz stworzyć prezentację. Musisz jedynie założyć darmowe konto na stronie Prezi. W przypadku, gdy potrzebujesz jednak korzystać z Prezi na komputerze, pobierz Prezi Desktop.

Prezi proponuje nowatorskie podejście do tworzenia treści. Zamiast tradycyjnie dodawać slajd za slajdem, jak dzieje się to przy użyciu popularnego programu Microsoft Powerpoint, w Prezi tworzysz nowe elementy na zasadzie nielinearnych "map myśli".

Polega to na tym, że swobodnie rysujesz na czystej kartce najważniejsze idee i treści wystąpienia, a następnie wskazujesz programowi Prezi w jakiej kolejności ma wyświetlić te dane. Prezi samodzielnie stworzy animacje i powiększy te informacje, które uznasz za najważniejsze.

Ogromną zaletą prezentacji przygotowanych w Prezi online jest ich efektowna oprawa graficzna. W przeciwieństwie do plików PPT, prezentacje Prezi naprawdę potrafią zrobić oszałamiające wrażenie.

Możesz użyć wielu kolorów i czcionek, a także skorzystać z gotowych szablonów. Oprócz tego, do prezentacji łatwo dodać obrazki oraz pliki video. Prezi pozwala szybko wyszukać je w internecie lub na Youtube.

Prezi to świetna aplikacja, gdy potrzebujesz przygotować prezentację, która zachwyci Twoich słuchaczy. Jeśli Prezi jednak Cię nie przekonuje, proponujemy korzystać z tradycyjnego programu do prezentacji jakim jest Microsoft Powerpoint.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na web-apps

Więcej
Prezi

Wypróbuj

Prezi

Opinie użytkowników o Prezi

Sponsorowany×