PIPE by BMX Streets

PIPE by BMX Streets Varies with device

Symulator stunt BMX

PIPE by BMX Streets zostało zbudowane dla społeczności BMX i nie jest typową grą zręcznościową BMX. Więcej uwagi poświęcono realistycznym ruchem BMX, a mniej uwagi poświęcono grze.Zobacz pełny opis

Zalety

  • Najlepszy symulator BMX w jego wieku
  • Konkretne ruchy BMX są dostępne
  • Można próbować wielu sztuczek i skoków
  • Skoki są odważne, ale realistyczne

Wady

  • Nic do osiągnięcia poza różnymi akrobacjami
  • Kontrole są trudne, a czasem frustrujące
  • Sztuczki są bardzo trudne do wykonania
  • Za mało utworów i miejsc do grania

PIPE by BMX Streets zostało zbudowane dla społeczności BMX i nie jest typową grą zręcznościową BMX. Więcej uwagi poświęcono realistycznym ruchem BMX, a mniej uwagi poświęcono grze.

Realistyczny symulator z tak bardzo grafiką

PIPE by BMX Streets to gra, w której jeździsz na rowerze BMX przez wiele różnych przeszkód, zarówno na arenie jak iw małym miasteczku. Sposób, w jaki rower porusza się, reaguje, a nawet sposób, w jaki kręci się w powietrzu, jest wysoce wyrafinowany i bardzo realistyczny. Kontrolowanie roweru wymaga umiejętności, których musisz się nauczyć podczas gry, dlatego wiele osób uważa, że ​​sterowanie jest trudne i frustrujące. Jednak stanowią one równowagę między sposobem poruszania gracza i rowerem, a tym, w jaki sposób fizyka, grawitacja i pęd wpływają na poruszający się rower. Niestety, grafika wciąż jest w erze Playstation 2, co jest wstydem.

Interesujące dla miłośników BMX

PIPE by BMX Streets jest żałośnie niewygodne dla wszystkich oprócz entuzjastów BMX, co jest wstydem, ponieważ przeniesienie takiej myśli i uwagi do symulacji BMX na coś takiego jak gra VR, lub nawet gra VR z cyklem, mogło uczynić ten symulator BMX światowy trzepak. Zespół programistów wyraźnie pracował bardzo ciężko, aby zapewnić, że ruch BMX gry i fizyka są tak prawdziwe, jak to tylko możliwe. Szkoda, że ​​wszystkie te wysiłki przeszły na format, który jest tak ograniczony, jak komputer lub konsola, w której użytkownik trzyma tylko kontroler. Ta gra powinna jednak pomóc zdefiniować i rozwijać przyszłość gier BMX.

Najczęściej pobierane Symulacyjne na windows

PIPE by BMX Streets

Download

PIPE by BMX Streets Varies with device

Opinie użytkowników o PIPE by BMX Streets

Sponsorowany×