Photoshop Express

Photoshop Express

Darmowa i lekka wersja Photoshop online

Zalety

  • Prosty Photoshop online
  • Edytor i galeria zdjeć w jednym i to wszystko online
  • Łatwy w obsłudze interfejs

Wady

  • Nie tak potężny jak aplikacja desktop

Bardzo dobry
8

Photoshop Express to darmowa wersja online, najpopularniejszego programu do edycji grafiki - Photoshop. Oczywiście nie oferuje tyle możliwości, co wersja desktopowa, ale może się przydać, jeśli chcemy szybko dokonać podstawowej edycji zdjęć.

Aby zacząć używać Photoshop Express potrzebujemy Adobe ID. Kiedy już się zarejestrujemy i zalogujemy, w menu u góry ekranu należy rozwinąć "Online Tools". Photoshop Express to bowiem nie tylko edytor zdjęć, ale także galeria online - ukryta pod nazwą Photoshop Express Organizer. Zawiera ona 2GB darmowego miejsca online. W połączeniu z możliwością podstawowej edycji obrazu (kadrowanie, przycinanie, poprawa kontrastu i nasycenia kolorów, usuwanie czerwonych oczu, itp.) jest to bardzo ciekawe narzędzie. Możemy wgrać zdjęcia, poprawić je, a następnie zaprezentować światu, w publicznej galerii lub tylko znajomym, tworząc galerię prywatną.

Photoshop Express nie oferuje bardziej zaawansowanych możliwości edycji obrazu. Nie znajdziemy w nim na przykład warstw lub możliwości inteligentnego zaznaczania konkretnych obiektów na obrazie. Serwis pozwala nam za to na szybki import zdjęć zgromadzonych w serwisach Picasa, Flickr, Photobucket czy Facebook. Tak więc nie zaprojektujemy w Photoshop Express genialnego logo naszej firmy, ale poprawimy czerwone oczy cioci Krysi. Obsługa serwisu jest na tyle prosta, że żaden Photoshop tutorial nie będzie nam potrzebny. I o to chodzi.

Photoshop Express obsługuje następujące formaty

Adobe RAW, TIFF, PSD, AVI, JPEG, PSD, MOV, PNG, GIF (some formats may not work properly).

Photoshop Express

Wypróbuj

Photoshop Express

Opinie użytkowników o Photoshop Express

Sponsorowany×