Opera Mini

Opera Mini 8

Blackberry w Operze

Zalety

  • Szybkie pobieranie stron internetowych
  • Wygodna nawigacja

Wady

  • Czasami strony są zmieniane przez przeglądarkę

Niezbędny
10

Opera Mini to darmowy program zmieniający mobilny Internet w... normalny Internet. Teraz można przy pomocy telefonu oglądać wszystkie witryny, także te z wideo prawie identycznie jak na monitorze komputera.

Opera Mini dodatkowo sprawia, że przeglądanie Sieci przez połączenie komórkowe jest zadziwiająco szybkie. To dzięki specjalnej technologii - oglądane przez nas strony są po drodze odchudzane na serwerach Opery. Przeglądarka obsługuje też szyfrowanie SSL, oraz pozwala na subskrybowanie kanałów RSS.

Zapisane w przeglądarce i dostosowane do polskiego rynku zakładki oraz integracja z wyszukiwarką Google to dodatkowe zalety korzystania z Opera Mini. Ten mały program sprawia, że wszystko co potrzebne masz nie tyle pod ręką, co w ręce.

Czytanie stron internetowych za pośrednictwem Opera Mini jest nie tylko szybkie, ale też wygodne. Program ma inteligentną funkcję zoom pozwalając wygodnie i płynnie powiększać czcionkę oraz wybierać oglądany obszar strony. Program obsługuje także panoramiczny tryb wyświetlania. Dodatkowym ułatwieniem jest panel nawigacji przeglądarki. Pozwala on na wygodne przewijanie stron niezależnie od możliwości aparatu.


Opera Mini to świetna mobilna przeglądarka internetowa na Blackberry
. Zapewnia bardzo szybkie i wygodne przeglądanie stron internetowych na ekranie telefonu komórkowego.

Opinie użytkowników o Opera Mini

Sponsorowany×