Norton Security Premium

Norton Security Premium 22.9

Internetowy pakiet ochrony bezpieczeństwa firmy Symantec

Norton Security Premium to niezawodny pakiet bezpieczeństwa dla komputera z silnikiem , zaporą ogniową, funkcją Identity Safe i użytecznością na najwyższym poziomie. Ta wersja nie zrewolucjonizowała produktu, ale zoptymalizowała kilka funkcji.

Zobacz pełny opis

Zalety

 • Kompletny pakiet
 • Użyteczne i łatwe do skonfigurowania
 • Potężny silnik skanowania
 • Obejmuje menedżera uruchamiania
 • Chroni dane osobowe, hasła i karty kredytowe

Wady

 • Instalacja trochę długa
 • Niektóre zaawansowane funkcje są ukryte

Doskonały
9

Norton Security Premium to niezawodny pakiet bezpieczeństwa dla komputera z silnikiem , zaporą ogniową, funkcją Identity Safe i użytecznością na najwyższym poziomie. Ta wersja nie zrewolucjonizowała produktu, ale zoptymalizowała kilka funkcji.

Zaawansowane narzędzia obronne

Norton Security zapewnia kompleksową ochronę w czasie rzeczywistym przed wirusami, robakami, trojanami, programami szpiegującymi i rootkitami, działając jako filtr dla poczty e-mail, komunikatorów internetowych i przeglądania Internetu.

Norton jest również w stanie analizować twoją ścianę Facebooka , która staje się coraz bardziej narzędziem do rozprzestrzeniania szkodliwego oprogramowania.

Dzięki technologii SONAR proaktywny moduł obronny może dokładniej identyfikować wszelkie nieznane zagrożenia. Program Norton Security może również blokować strony internetowe i złośliwe pliki do pobrania oraz zawiera opcje konfiguracji trybu dyskretnego .

Program antywirusowy integruje także Norton Power Eraser , zaawansowane narzędzie do wykorzystania w razie awarii silnika, z klasycznym skanowaniem, które może usuwać złośliwe oprogramowanie, które rzekomo atakowało system.

Norton Security Premium zawiera ewolucję modułu Insight , który analizuje pliki i uruchomione procesy , klasyfikuje te, które są wiarygodne, i wyklucza ich zeskanowanie, optymalizując w ten sposób zasoby dostępne dla systemu.

W przeciwieństwie do Norton Antivirus , Internet Security oferuje kilka dodatkowych funkcji, począwszy od dwukierunkowej zapory ogniowej, która może filtrować połączenia przychodzące i wychodzące. Zapora ma duży stopień konfigurowalności i jest zorganizowana w taki sposób, aby mogła być użyta nawet przez mniej doświadczonych użytkowników. Posiada również kontrolę rodzicielską (za pośrednictwem Norton Family), aby chronić dzieci w Internecie.

Norton Security Premium zwraca również szczególną uwagę na inne zagrożenia w sieci, dlatego oferuje moduł Identity Safe , który chroni dane osobowe, hasła i dane karty kredytowej przed wszelkimi oszustwami internetowymi.

Ponadto pakiet zawiera menedżera uruchamiania , który przydaje się przy przyspieszaniu uruchamiania komputera.

Norton Security Premium oferuje również ochronę danych dzięki 25 GB automatycznego tworzenia kopii zapasowych w chmurze, aby bezpiecznie przechowywać zdjęcia, filmy, muzykę, kontakty i inne dokumenty.

Nowoczesny, elegancki design

Użyteczność jest jedną z mocnych stron Norton Security. Ekran startowy pokazuje przegląd stanu bezpieczeństwa systemu , a także szybki dostęp do głównych funkcji programu, w tym skanowanie , aktualizację na żywo i ustawienia zaawansowane .

Bezpieczny wybór dla ochrony komputera

Norton Security Premium ma silnik skanowania, który jest niezawodny, wydajny i ma umiarkowane zużycie zasobów.

Oferuje wiele zaawansowanych funkcji dla doświadczonych użytkowników, ale jednocześnie jest w stanie korzystać z nich więcej początkujących użytkowników dzięki doskonałej podstawowej konfiguracji.

Norton Security Premium to pakiet pierwszego poziomu zapewniający bezpieczeństwo komputera .

Niezawodna ochrona Norton dla Twoich komputerów PC

Łatwo lokalizuje zagubione lub skradzione smartfony i tablety Automatycznie tworzy kopie zapasowe o łącznej objętości do 25 GB wybranych zdjęć, filmów i plików z komputera PC na nasze bezpieczne serwery online Zapewnia elastyczną ochronę materiałów cyfrowych całej rodziny Pewność dzięki niezawodnej ochronie Norton dla wszystkich urządzeń. Ochrona wszystkich urządzeń, których używasz na co dzień: komputerów PC i Mac, smartfonów i tabletów.

Jedna usługa, ktora chroni wszystkie Twoje urządzenia

Zabezpiecza przed wirusami, programami typu spyware, destrukcyjnym oprogramowaniem oraz innymi atakami internetowymi

Dba o Twoją prywatność, niezależnie od rodzaju urządzenia

Blokuje niebezpieczne strony internetowe i podejrzane pliki

Umożliwia przeniesienie ochrony z jednego urządzenia na inne

Pozwala bez problemu obejmować ochroną dodatkowe urządzenia

Łatwo lokalizuje zagubione lub skradzione smartfony i tablety

Każde urządzenie jest inne, tak jak każda osoba w Twojej rodzinie. Dlatego dla każdego z nich proponujemy odpowiednią ochronę. Twoją rodzinę komputerów PC i Mac chronimy przed zagrożeniami internetowymi, a smartfony i tablety przed konsekwencjami zgubienia i naruszeniami prywatności.

Spokój dzięki niezawodnej ochronie Norton dla Twoich urządzeń. Komputer PC na biurku. Smartfon w ręku córki. Tablet i Mac w rodzinnym bagażu. Tak, chronimy je wszystkie. Zapewnij odpowiednią ochronę każdemu urządzeniu w Twoim domu.

Norton Security Premium

Download

Norton Security Premium 22.9

Opinie użytkowników o Norton Security Premium

 • według Anonymous

  Kompleksowy soft.
  Instalacja i aktualizacja niemal automatyczna. Antywirus, firewall, backup i optymalizacja - ...   Więcej

Sponsorowany×