Microsoft Word 2013

Microsoft Word 2013 15.0.4805.1003

Jeszcze lepszy MS Word w edycji 2013 na Windows 7 i 8

Zalety

  • Synchronizacja dokumentów z dyskiem w chmurze
  • Usprawnienia w nawigacji i wydajności aplikacji
  • Łatwiejsze dodawanie zdjęć

Wady

  • Nie działa na Windows XP

Bardzo dobry
8

Microsoft Word 2013 to najnowsza odsłona popularnego edytora tekstów dla Windows 7 i 8. Ta wersja programu zawarta jest w pakiecie biurowym Microsoft Office 2013. Program Microsoft Word 2013, podobnie jak jego poprzednik, jest jednym z najważniejszych narzędzi, jakie powinny znaleźć się na każdym komputerze, zarówno w domu jak i w firmie.

Microsoft Word 2013 to profesjonalny edytor tekstów, który pozwoli Ci przygotować różnego rodzaju dokumenty. Zawartą w nich treść możesz formatować w dowolny sposób, zmieniając czcionki i style, układ treści i dodając potrzebne elementy graficzne. Microsoft Word 2013 to świetne narzędzie, posiadające różnorodne opcje i przydatne się idealnie zarówno do tworzenia krótkich, jak i przede wszystkim do wielostronicowych, złożonych dokumentów.

W Microsoft Word 2013 wprowadzono wiele zmian. Najważniejszą z nich jest fakt, że możemy za jego pomocą edytować pliki PDF. Dzięki temu nie potrzeba żadnych innych, dodatkowych aplikacji. Wystarczy otworzyć PDF-a jak normalny plik DOC i zabrać się do dzieła! Można edytować tekst, wklejać zdjęcia i robić w zasadzie wszystko, co do tej pory zarezerwowane było dla dokumentów Word. Brawo!

Inną ciekawą opcją jest wklejanie video z YouTube do dokumentu. Poza tym przygotowano także zestaw naprawdę ładnych, gotowych szablonów, które pomogą oszczędzić wiele czasu. Fajnie prezentuje się także możliwość przeglądania dokumentów w trybie "read mode" z którego ucieszą się posiadacze tabletów z Windows. Ważną innowacją jest także możliwość synchronizacji dokumentów w tak zwanej "chmurze".

Microsoft Word 2013 to jeden z najlepszych edytorów tekstu na rynku. Ogromne możliwości, wygoda obsługi i mnogość funkcji sprawiają, że ciężko znaleźć dla niego konkurenta.

Microsoft Word 2013

Download

Microsoft Word 2013 15.0.4805.1003

Opinie użytkowników o Microsoft Word 2013

Sponsorowany×