Microsoft Office 2007

Microsoft Office 2007 Professional

Pobierz za darmo popularny pakiet biurowy: Word, Excel i Power Point: MS Office 2007

Zalety

 • Biznesowy standard
 • Kompleksowe rozwiązanie

Wady

 • Ograniczenia licencji
 • Droga pełna wersja

Doskonały
9

Uwaga: Firma Microsoft zakończyła wsparcie dla pakietu Microsoft Office 2007 i nie można go już pobrać. W zamian polecamy:

 • Microsoft Office 2016

 • OpenOffice

 • LibreOffice
 • Microsoft Office 2007 to najbardziej popularny pakiet biurowy na świecie i najbardziej zyskowny program firmy Microsoft. W wersji próbnej Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych możesz wypróbować możliwości programów wyznaczających standard dla prac biurowych.

  Pakiet Microsoft Office 2007 zawiera edytor tekstu Microsoft Word, arkusz kalkulacyjny Microsoft Excel, program do tworzenia prezentacji Microsoft PowerPoint oraz aplikację do tworzenia list i notatek Microsoft OneNote. Dzięki tym programom możesz wykonać większość funkcji biurowych wykorzystywanych w domu i w szkole.

  Microsoft Word 2007

  Microsoft Word to program służący do edycji tekstu - od krótkich informacji do książek, prac dyplomowych i masowej korespondencji. Word pozwala nie tylko wpisywać i formatować tekst, ale też sprawdza poprawność pisowni, pozwala na automatyczne tłumaczenie tekstów, korzystanie ze zintegrowanych słowników i o wiele więcej. MS Word zawiera też masę użytecznych szablonów a społeczność użytkowników i producent Microsoft Office 2007 udostępniają dodatkowe zasoby dla programu w internecie.
  Dla zaawansowanych użytkowników ta część Microsoft Office 2007 może służyć także do prostych prac DTP - przygotowywania tekstu do wydruku wraz ze zdjęciami i wybranym układem graficznym. Word ma też wiele zautomatyzowanych funkcji takich jak tworzenie indeksów, spisów i list, wstawianie dat i numerów stron.

  Microsoft Excel 2007

  Microsoft Excel to potężne narzędzie obliczeniowe wbudowane w Microsoft Office. Excel pozwala na wykonywanie bardzo zaawansowanych analiz i obliczeń przy pomocy setek funkcji. Uzyskane dane można prezentować w postaci estetycznych tabel i wykresów tworzonych przy pomocy kilku kliknięć. Na stronach internetowych Microsoft Office 2007 użytkownicy mogą znaleźć gotowe szablony Microsoft Excel służące do wykonywania w programie kalendarzy, terminarzy, planów, faktur, bilansów i innych przydatnych dokumentów wymagających dokonywania obliczeń. Efekty pracy z Microsoft Excel można łatwo przenosić do innych aplikacji Microsoft Office 2007.

  Microsoft PowerPoint 2007

  Microsoft PowerPoint to element pakietu Microsoft Office odpowiedzialny za tworzenie prezentacji w formatach PPT i PPTX. Power Point pozwala na tworzenie efektownych pokazów przy użyciu wbudowanych lub pobranych z Internetu szablonów i grafik Smart Art. W prezentacje Power Point można włączać dane z innych aplikacji Microsoft Office 2007, oraz pliki graficzne, filmowe i dźwiękowe. Power Point to aplikacja Microsoft Office 2007 niezbędna w sprzedaży i marketingu, ale przyda się także uczniom i studentom, którzy chcą zaprezentować efekty swojej pracy w profesjonalny sposób.

  Microsoft OneNote 2007

  Microsoft OneNote to chyba najmniej znany element zestawu Microsoft Office. Obecna w pasku zadań aplikacja integruje się z systemem Windows pozwalając na szybkie wklejanie fragmentów tekstu, plików multimedialnych czy stron internetowych w jedno miejsce. Pomaga to użytkownikom Microsoft Office w organizowaniu pracy, planowaniu czy po prostu zbieraniu informacji. OneNote to bardzo wygodne narzedzie, przypominające nieco Evernote.

  Microsoft Office 2007 niezależnie od zarzutów o monopolizację rynku jest najpopularniejszym, niezawodnym pakietem biurowym. Trudno dziś wyobrazić sobie pracę bez kontaktu z dokumentami tworzonymi przy pomocy tego zestawu aplikacji. Alternatywny dla Microsoft Office 2007 pakiet OpenOffice mimo podobnych możliwości jest znacznie mniej wygodny.

  Microsoft Office 2007

  Download

  Microsoft Office 2007 Professional

  Opinie użytkowników o Microsoft Office 2007

  • według Anonymous

   Problem.
   Co zrobić? 4 lata temu kupiłem komputer z zainstalowanym już Office 2007. Wczoraj zrobiłem format, więc...   Więcej

  • według Robert Wojno

   Microsoft Office 2007 nie jest już dostępny!!!.
   Kara, Wersja testowa Microsoft Office 2007 nie jest już dostępna...   Więcej

  • według Anonymous

   kara.
   Gdzie sie to sciaga ? bo nie mam pojecia szukam napisu mniej wiecej takiego jak DOWNALD czy to trzeba kup...   Więcej

  • według Anonymous

   Microsoft Office Word 2007.
   Moim zdaniem ta wersj Microsoft Office Word 2007 jest zabardzo nie dostępna ponieważ...   Więcej

  • według Robert Wojno

   Klucz do Microsoft Office.
   W związku z pojawieniem się wersji 2010 pakietu Office, uzykanie klucza do Microsoft ...   Więcej

  • według Radek Grabarek

   @Paula199927.
   Microsoft zakończył udostępnianie wersji testowej Microsoft Office 2007. Link pobierania prowadzi ...   Więcej

  Sponsorowany×