JamLegend

JamLegend

Guitar Hero i Rock Band online i za free

Zalety

  • Duża biblioteka piosenek
  • Możliwość wgrania własnej muzyki
  • Ciekawe tryby rozgrywki
  • Proste sterowanie

Wady

  • Brak największych przebojów
  • Możemy grać tylko na gitarze

Dobry
7

Niestety serwis JamLegend, z bliżej nieznanych przyczyn, 29 kwietnia 2011 zakończył swoją działalność. Polecamy za to serwis iRok2, który ma bardzo podobne funkcjonalności.

JamLegend to darmowa gra muzyczna online. Tak jak w grach Guitar Hero i Rock Band, wcielamy się w gitarzystę i symulujemy akordy na gitarowym gryfie, przy okazji odkrywając nieznane kawałki i współzawodnicząc ze znajomymi. JamLegend spodoba się miłośnikom muzyki.

Rozgrywka w JamLegend jest prosta. Słuchamy piosenki, a na wirtualnym gitarowym gryfie, pojawiają się kolorowe kulki w trzech rzędach. Naszym zadaniem jest wcisnąć je w odpowiedniej kolejności korzystając z klawiszy 1, 2 lub 3. Dzięki temu pomagamy w odegraniu piosenki.

Tego typu gry - muzyczne symulatory są bardzo popularne na konsolach. Gry takie jak Guitar Hero i Rock Band święcą tryumfy na całym świecie. Dzięki JamLegend możemy sprawdzić, czy i my złapiemy muzycznego bakcyla, bez konieczności wydawania pieniędzy na kopię gry oraz kontroler - gitarę.

Wadą JamLegend jest to, że słyszymy przede wszystkim mało znane zespoły i piosenki. Ma to jednak dobrą stronę - możemy odkryć nową muzykę i nic za korzystanie z serwisu nie płacimy. Jeśli jednak chcemy wgrać więcej niż pięć swoich piosenek z dysku, należy wykupić konto pro.

JamLegend oferuje kilka trybów gry oraz sporą integrację z serwisami społecznościowymi, dzięki temu nawet brak wielkich przebojów zrekompensuje nam rywalizacja ze znajomymi i odkrywanie muzyki.

JamLegend

Wypróbuj

JamLegend

Opinie użytkowników o JamLegend

Sponsorowany×