JakDojade.pl

JakDojade.pl

Twój przewodnik po komunikacji miejskiej

Zalety

  • Wiele opcji planowania trasy
  • Aktualne rozkłady
  • Prostota obsługi

Wady

  • Nie znaleziono

Niezbędny
10

JakDojade.pl to darmowy serwis online, pomagający podróżować komunikacją miejską w polskich miastach. Pozwala on sprawdzić rozkłady i wyznaczyć trasę z miejsca na miejsce. Jeśli korzystasz z komunikacji miejskiej, Jakdojadę.pl na pewno Ci się przyda.

Jakdojade.pl w chwili obecnej działa w następujących miastach: Białystok, Bydgoszcz, Katowice (GOP), Kraków, Łódź, Poznań, Radom, Szczecin, Toruń, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław i jest ciągle powiększana o nowe. Serwis oferuje dwie podstawowe funkcje - rozkłady oraz planowanie trasy.

Planowanie trasy w Jakdojade.pl jest bardzo rozbudowane w opcje. Poza wyborem skąd lub dokąd będziemy podróżować, możemy określić przewidywany czas wyjazdu, przyjazdu, a także wiele innych parametrów. Mamy możliwość wyznaczyć trasę najszybszą, optymalną, z jak najmniejszą liczbą przesiadek, przy wykorzystaniu konkretnej linii lub unikając jakiegoś środka transportu. Opcji jest całkiem sporo, a co najważniejsze cały serwis działa znakomicie.

Zaplanowana trasa, jest wyświetlana przez JakDojade.pl w formie instrukcji krok po kroku oraz zaznaczana wizualnie na mapie. Ułatwia to zorientowanie się, szczególnie jeśli nie znamy miasta po którym przyszło nam podróżować. Rozkłady w Jakdojade.pl są aktualizowane na bieżąco, więc nie ma obawy, że będą nieaktualne.

Interfejs aplikacji nie jest może najpiękniejszy na świecie, ale wszystko znajduje się na swoim miejscu. Nie ma wątpliwości co do czego służy, ani jak korzystać z jakiejś opcji. Wszystkie elementy są przejrzyste i doskonale opisane. Serwis JakDojade.pl umożliwia także założenie konta. Można wtedy dodać stałe punkty naszych podroży, jak np. dom, czy praca i zostaną one zapamiętane w systemie.

JakDojade.pl to serwis niezbędny każdemu podróżującemu komunikacją miejską. Aktualne rozkłady i planowanie trasy ułatwią dotarcie w nawet najdalszy zakątek miasta. Jeśli pragniesz mieć serwis JakDojade.pl zawsze w kieszeni, możesz pobrać odpowiednią aplikację na iPhone lub Android.

JakDojade.pl obsługuje następujące formaty

Obsługiwane miasta:
- Białystok
- Bydgoszcz
- Katowice (GOP)
- Kraków
- Łódź
- Poznań
- Radom
- Szczecin
- Toruń
- Trójmiasto
- Warszawa
- Wrocław

Najczęściej pobierane Mapy i GPS na web-apps

Więcej
JakDojade.pl

Wypróbuj

JakDojade.pl

Opinie użytkowników o JakDojade.pl

Sponsorowany×