Ivona

Ivona

Syntezator mowy w wersji online

Zalety

  • Mowa zbliżona do naturalnej
  • Wiele głosów do wyboru

Wady

  • Nie wykryto

Niezbędny
10

Ivona to syntezator mowy dostępny online, potrafiący odczytać dowolny tekst w zbliżony do naturalnego sposób. Wpisane teksty odczytywane są przez głosy różnych narodowości, męskie lub żeńskie. Ivona umożliwia swobodny dostęp do tekstów dla osób słabowidzących i niewidomych.

Ivona jest jednym z najlepszych elektronicznych lektorów na świecie. Możesz odsłuchać dzięki niemu dowolny tekst. Program zawiera cztery głosy polskie, dwa angielskie (brytyjski i amerykański) oraz jeden rumuński. Dźwięk syntezowany przez program jest naprawdę zbliżony do naturalnego, ludzkiego głosu. W niczym nie przypomina metalicznego dudnienia znanego z filmów sci-fi.

Obsługa syntezatora mowy Ivona jest bardzo prosta. Wystarczy wkleić tekst, który ma zostać odczytany i skorzystać z przycisku odtwarzania, oznaczonego strzałką. Można wybrać język i płeć lektora. Postęp odczytu sygnalizowany jest żółtym zaznaczeniem czytanego tekstu.

Z odczytanego tekstu można utworzyć nagranie w formacie MP3 lub OGG. Wymaga to uiszczenia opłaty, która naliczana jest w zależności od długości przetwarzanego tekstu.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na web-apps

Więcej
Ivona

Wypróbuj

Ivona

Opinie użytkowników o Ivona

Sponsorowany×