Google Wyszukiwarka

Google Wyszukiwarka 1.1.1.37

Ustaw Google jako domyślną wyszukiwarkę w systemie Windows 8

Zalety

  • Szybkie wyszukiwanie
  • Piękny interfejs
  • Synchronizuje historię wyszukiwania Google
  • Otwiera linki w aplikacji
  • Szukanie głosowe
  • Portal do aplikacji internetowych Google
  • Zastępuje Bing jako domyślną aplikację do wyszukiwania

Wady

  • Czasami lgnięcia
  • Nie można wykonywać zadań wielozadaniowych w aplikacjach Google

Doskonały
9

Wyszukiwarka Google to narzędzie wyszukiwania przeglądarki dla nowoczesnego interfejsu użytkownika systemu Windows 8.

Miłośnicy Google'a korzystający z systemu Windows 8 będą zadowoleni, że wyszukiwarka Google pozwoli Ci wyszukiwać w ulubionej wyszukiwarce zamiast korzystać z Bing. Aby rozpocząć, obejrzyj krótki samouczek dotyczący różnych gestów dla systemu Windows 8. Następnie zaloguj się i wszystkie Twoje rzeczy Google będą tam na Ciebie czekać.

Wyszukiwarka Google to coś więcej niż pudełko na stronę Google. Istnieje sekcja "aplikacje", która po prostu otwiera aplikacje internetowe Google w aplikacji. Masz dostęp do Gmaila , Map , Caldendar i innych. Mimo to wyszukiwanie jest w centrum wyszukiwania Google dla systemu Windows 8. Jest to doskonałe rozwiązanie do wyszukiwania informacji. Wyniki pokazują się podczas pisania, a linki otwierają się w aplikacji.

Wyszukiwanie głosowe umożliwia również wyszukiwanie w Google dla Windows 8. Stuknij w ikonę wyszukiwania głosowego i wypowiedz zapytanie. Działa dobrze i oferuje podobne wrażenia na iOS. Dostępne są również natychmiastowe podglądy, które pokazują zrzuty ekranu każdej witryny, dzięki czemu masz pomysł na to, czego szukasz, nawet przed kliknięciem.

Największym powodem pobrania wyszukiwarki Google jest to, że może zastąpić Bing jako domyślną aplikację wyszukiwania w systemie Windows 8. Użytkownicy mogą aktywować wyszukiwanie przy użyciu wyszukiwarki Google z paska zaklęć lub ze skrótu klawiaturowego. Dzięki takiemu poziomowi integracji z systemem operacyjnym wyszukiwarka Google musi mieć aplikację.

Jeśli wolisz Google przez Bing, zdecydowanie musisz pobrać tę aplikację.

Google Wyszukiwarka

Download

Google Wyszukiwarka 1.1.1.37

Opinie użytkowników o Google Wyszukiwarka

Sponsorowany×