Follow JC Go

Follow JC Go 1.1

Duchowa przygoda

Śledź JC Go to mobilna gra opracowana przez Fundación Ramón Pané, Inc. Gra mobilna pozwala graczom spotykać się z postaciami biblijnymi i uczyć się biblijnych informacji z ich aktualnej lokalizacji.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Odkryj świętych, nabożeństwa maryjne i postacie biblijne
  • Uspołecznij się z innymi chrześcijanami i katolikami
  • Ewangeliczna aplikacja dla dzieci i młodzieży
  • Stań się duchowy dzięki papieskiej aplikacji błogosławionej

Wady

  • Klon Pokemon Go
  • Aby przeżyć, gracze muszą zdobyć lub zagospodarować zasoby w grze
  • Może być wyłącznie dla chrześcijan i katolików
  • Może być zbyt rozpraszający podczas religijnych czynności

Dobry
7

Śledź JC Go to mobilna gra opracowana przez Fundación Ramón Pané, Inc. Gra mobilna pozwala graczom spotykać się z postaciami biblijnymi i uczyć się biblijnych informacji z ich aktualnej lokalizacji.

Tworząc eTeam

Śledź JC Go ma podobną rozgrywkę do Pokemon Go, gracze używają rozszerzonej rzeczywistości urządzenia mobilnego, podróżują pieszo i spotykają kawalkadę postaci z chrześcijaństwa. Są one podzielone na 3 grupy: świętych, nabożeństwa maryjne i postacie biblijne. Wieloletni czytelnicy Biblii mogą je rozpoznać, gdy dzieci i młodzież poznają rozpoznawalne chrześcijańskie postacie, takie jak Abraham, Izaak, Mojżesz, Jakub, Piotr, Jakub i Jan. Gracze mogą utworzyć własny zespół ewangelizacyjny lub eTeam, rekrutując każdego z nich, znajdującego się na ulicy lub jadącego samochodem. Tworzenie eTeam pozwala graczom na osobisty zbiór postaci, które pomogą im w duchowej pielgrzymce i działalności religijnej na całym świecie. Gracze również zarządzają swoim statusem "przetrwania wirtualnego", gromadząc zasoby takie jak woda, jedzenie i duchowość.

Wykorzystanie rozszerzonej rzeczywistości

Podczas grania zauważalne jest, że obnaża ten sam interfejs Pokemon Go. Mogą mieć dostosowany avatar, aby ich konto było bardziej spersonalizowane. Gracze otrzymują indywidualne i grupowe misje, w których muszą odkryć i odpowiedzieć na biblijne ciekawostki z gry mobilnej. Odpowiadanie na ciekawostki lub wypełnianie misji nagradza graczy kolekcjonerami za ich eTeam. Gra mobilna ma system rankingowy, w którym gracze rywalizują ze sobą, aby uzyskać jak najwyższy wynik. Wyniki są zbierane z każdego kraju uczestniczącego w grze. Oprócz zbierania postaci, ta mobilna gra oferuje funkcję geolokalizacji dla turystów. Zapewnia wyszukiwarkę dla graczy, którzy chcą odwiedzić lokalne punkty zainteresowania najbliższe ich aktualnej pozycji w tym momencie. Mogą znaleźć kościoły, punkty turystyczne, restauracje, szpitale, hotele, centra handlowe, banki i inne miejsca publiczne, które każdy turysta odwiedza za granicą. Mogą go użyć jako mapy, jeśli zgubią się podczas błądzenia w poszukiwaniu następnej biblijnej postaci.

Tworzenie ikon religijnych Interesujące

Osiągnięcia i nagrody w grze są idealnymi pojęciami dla dzieci i młodzieży, jeśli odbywają się w duchowej pielgrzymce z rodziną, nie mają zbyt wielu informacji o świętych i postaciach biblijnych i są zbyt znudzeni, aby uczestniczyć w zajęciach religijnych. Ponieważ dzisiejsze pokolenie jest zbyt pochłonięte urządzeniami mobilnymi, ta gra jest pomocna w połączeniu religijnego świata z nowym pokoleniem chrześcijan. Niechrześcijanie wierzący lub każdy ciekawy może również wyciągnąć naukę z gry, ponieważ ma na celu dostarczenie wiedzy o chrześcijaństwie w prosty, przyjazny dla konsumenta sposób.

Ewangelizacja w czasach nowożytnych

Śledź JC Go to przyzwoity poziom wejściowy do zrozumienia chrześcijaństwa. Rozpoznawanie religijnych tekstów i przekonań może być zastraszaniem dla początkujących, jednak ta mobilna gra może je przygotować w zabawny sposób. Ma na celu łączenie się z ludźmi za pośrednictwem technologii, a jednocześnie nadrabianie zaległości w świecie.

Najczęściej pobierane RPG na android

Follow JC Go

Download

Follow JC Go 1.1

Opinie użytkowników o Follow JC Go

Sponsorowany×