FlightRadar24 Free

FlightRadar24 Free 2.1

Sprawdź jakie samoloty przelatują właśnie w Twojej okolicy

Zalety

  • Stale uaktualniana pozycja samolotów
  • Wygodna mapa

Wady

  • Bardzo mało funkcji w darmowej wersji programu

Niezły
6

Flightradar24 Free to darmowa aplikacja na iPhone, dzięki której sprawdzisz aktualny ruch lotniczy na świecie. Program pozwala śledzić na mapie wszystkie trwające w danej chwili loty i dowiedzieć się, do jakiej linii lotniczej należą.

Używając Flighradar24 łatwo sprawdzisz jakie samoloty przelatują w Twojej okolicy. Jeśli widzisz jakiś akurat na horyzoncie i zastanawiasz się, dokąd leci, możesz sprawdzić to używając Flightradar24 na telefonie lub tablecie z iOS.

Darmowa wersja aplikacji pozwala sprawdzić jedynie najbardziej podstawowe informacje na temat wybranego lotu. Możesz odszukać na mapie dokładne położenie samolotu, poznać do jakiej linii lotniczej przynależy oraz jaki jest numer lotu.

Flightradar24 uzyskuje informacje ze specjalnych nadajników znajdujących się w samolotach pasażerskich. Dzięki temu ukazywane na mapie dane odzwierciedlają rzeczywistość i możesz na bieżąco śledzić przebieg każdego lotu.

Wszyscy miłośnicy lotnictwa na pewno będą zachwyceni Flighradar24. Ale aplikacja przypadnie do gustu także tym, którzy po prostu lubią od czasu do czasu popatrzeć w niebo i rozmarzyć się o podróżach.

Aplikacja ma też płatną wersję, dzięki której możesz poznać wiele dodatkowych szczegółów o wybranym locie. Dowiesz się na przykład jaka jest prędkość i położenie maszyny. Informacje te możesz uzyskać także korzystając z serwisu Flightradar24 online.

FlightRadar24 Free

Download

FlightRadar24 Free 2.1

Opinie użytkowników o FlightRadar24 Free

Sponsorowany×