Doom 3

Doom 3 Demo 1.3

Marsjańska masakra piłą łańcuchową

Zalety

  • Dobry klimat
  • Długa rozgrywka
  • Małe wymagania sprzętowe

Wady

  • Niektóre elementy fabuły są nużące
  • Przeciętne bronie
  • Konieczność męczącego wpatrywania się w ciemne korytarze

Bardzo dobry
8

Hektolitry krwi i tysiące demonów towarzyszyć Ci będą w Doom 3. Weź ze sobą duży karabin i apteczkę. Intelekt zostawić możesz w domu.

Powstały w 2004 Doom 3 to już klasyk. Anonimowy żołnierz ma za zadanie oczyścić marsjańską bazą z okupujących ją demonów. Doom 3 ocieka krwią i proponuje rozgrywkę pełną przemocy i potworów. Jak na swój wiek, Doom 3 oferuje dobrą grafikę i jako jeden z pierwszych starał się wciągnąć gracza w fabułę za pomocą filmików czy możliwości podsłuchiwania rozmów innych bohaterów.

Doom 3 to gra niezwykle wciągająca. Gracze lubiący dreszcz emocji, towarzyszący przemierzaniu ciemnych korytarzy w towarzystwie demonicznych wrzasków nie będą zawiedzeni. Kolejną zaletą gry jest jej długość. Na ukończenie Doom 3 potrzebować będziemy około 20 godzin.

Liniowa fabuła gry nie przeszkadza w rozgrywce,. Niestety konieczność ciągłego czytania maili i szukania kodów jest dość nużąca. Kolejną wadą gry jest niezwykle ciemna sceneria. Gracz zmuszony jest wpatrywać się godzinami w mroczne korytarze i co chwilę przełączać się między karabinem a latarką. Czy w odległej przyszłości nikt jeszcze nie wpadł na to by latarkę umieścić na lufie pistoletu lub wyposażyć nas w noktowizor?

Doom 3 to podstarzała, szablonowa gra dla miłośników pełnej krwi rozwałki. Nie zmienia to faktu, że gra się w nią wyśmienicie.

Doom 3

Download

Doom 3 Demo 1.3

Opinie użytkowników o Doom 3

Sponsorowany×