Bubble Birds

Bubble Birds na BlackBerry 1.8.1

Klimatyczna gra typu bubble shooter na BlackBerry

Zalety

  • Prosta i wciągajaca rozgrywka
  • Ładna, kolorowa grafika
  • Sporo poziomów do gry

Wady

  • Tylko jeden tryb gry
  • Nie wnosi nic nowego do gatunku bubble shooter

Dobry
7

Bubble Birds to darmowa gra na terminal BlackBerry. Klasyczny pomysł na grę typu połącz trzy kulki i zdejmij je z planszy podano w ładnej oprawie graficznej. Zamiast kulek mamy sympatyczne, kolorowe ptaszki. Jeśli lubisz gry typu bubble shooter to Bubble Birds na BlackBerry spodoba Ci się na pewno.

Reguły gry Bubble Birds są bardzo proste. Zupełnie tak jak w klasycznej grze Bubble Shooter na PC, strzelamy kolorowymi kulkami z dołu ekranu w górę. Oczywiście w Bubble Birds, jak sama nazwa wskazuje, zamiast kulek mamy kolorowe ptaszki. Staramy się trafić czerwonym ptaszkiem w skupisko czerwonych ptaków na górze ekranu. Jeśli uda nam się zgromadzić w ten sposób 3 lub więcej ptaków tego samego koloru, wtedy znikają i robią miejsce następnym. Celem Bubble Birds na BlackBerry jest pozbycie się wszystkich ptaków z góry ekranu.

Sterowanie w Bubble Birds jest bardzo proste. Dotykamy ekran i wyznaczamy kierunek wystrzału ptaszka. Gra nie wprowadza żadnych nowości do oryginalnego pomysłu gier typu bubble shooter. Jest jednak ładnie wykonana i idealnie nadaje się, aby zabić kilka chwil nudy. Jeśli szukasz darmowej i wciągającej gry typu bubble shooter na BlackBerry, to wciśnij przycisk Download i pobierz Bubble Birds na BlackBerry.

Bubble Birds

Download

Bubble Birds na BlackBerry 1.8.1

Opinie użytkowników o Bubble Birds

Sponsorowany×