bubbl.us

bubbl.us

Umiej mapuj swoje ważne pomysły i wydarzenia online

Zalety

  • Udostępnij swoje mapy znajomym
  • Zapisz i wróć do niektórych map myśli później
  • Pozwól ludziom wyszukiwać Cię online
  • Łatwy w użyciu interfejs

Wady

  • Może być trochę drażliwy, gdy dodajemy bąbelki myślowe dziecka

Dobry
7

bubbl.us to internetowe narzędzie, które pozwala uporządkować swoje myśli i pomysły w jedną spójną mapę myśli .

Jeśli kiedykolwiek miałeś szalenie szczegółowy projekt przypisany do ciebie w pracy lub szkole, prawdopodobnie zrozumiesz, jak łatwo jest przypadkowo zepsuć krok (lub trzy!). bubbl.us to usługa online, która pomaga ci w tym trochę łatwiej.

Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi i bardzo szybkiemu procesowi konfigurowania konta, możesz naprawdę wskoczyć bezpośrednio w używanie bubbl.us w krótkim czasie. Stamtąd zacznij od pierwszego projektu, który masz na myśli i idź tam. Podobnie jak większość map myśli, bubbl.us rozpoczyna Cię od jednej myśli, w której piszesz swój główny pomysł (lub tytuł projektu). Przypomina to całkiem sporo innych programów mapowania umysłu , z tą różnicą, że bubbl.us jest całkowicie oparty na sieci. Zasadniczo można uzyskać do niego dostęp z dowolnego komputera w sieci.

bubbl.us pozwala nawet udostępniać mapy myśli i umożliwia ich wyszukiwanie innym użytkownikom, którzy mogą szukać podobnej mapy, która została już wykonana. Możesz zapisywać poszczególne mapy do późniejszego użytku, a nawet eksportować je do zawartości twojego serca.

Jedynym minusem Bubbl.us jest to, że czasami bańka może być nieco trudna do opanowania. Możesz skończyć rodzeniem rodzeństwa, gdy chcesz sprawić, by dziecko zaczęło bańkę. Na szczęście przycisk cofania jest oddalony o jedno kliknięcie. Niektórzy użytkownicy mogą również uważać za irytujące, że używanie myszy do przewijania powoduje powiększanie i zmniejszanie mapy, zamiast pozwalać na przewinięcie strony.

Dla prostego i darmowego internetowego narzędzia do mapowania umysłów, bubbl.us jest dość obszerny.

Najczęściej pobierane Zarządzanie projektami na web-apps

Więcej
bubbl.us

Wypróbuj

bubbl.us

Opinie użytkowników o bubbl.us

Sponsorowany×