AVG Rescue USB

AVG Rescue USB 120.120126

Usuń wirusy bez uruchamiania systemu Windows

Zalety

  • Obejmuje narzędzia naprawcze
  • Oferuje wiele opcji dostosowywania

Wady

  • Skanuje bardzo powoli

Dobry
7

AVG Rescue USB to narzędzie antywirusowe, które umożliwia naprawianie awarii systemu PC, teraz dostępnych dla dysków USB.

AVG Rescue USB dla Twojego USB oferuje te same opcje, co tradycyjny ratunkowy CD AVG. Masz ochronę antywirusową, a teraz jest ona przenośna, więc możesz ją zabrać wszędzie, gdzie chcesz. Aktualizuje i analizuje dowolny dysk twardy zgodny z systemem Windows i eliminuje wykryte wirusy.

Zaletą korzystania z programu AVG Rescue USB w przeciwieństwie do programu antywirusowego zainstalowanego bezpośrednio w systemie Windows jest to, że wiele wirusów wyłącza system operacyjny. Brak konieczności uruchamiania systemu Windows oznacza, że ​​wirus nie będzie w stanie wyłączyć programu AVG Rescue USB, dzięki czemu będzie można skuteczniej zlokalizować i usunąć wirusa. Skany są czasami dość powolne, ale wykonuje się je.

AVG Rescue USB oferuje także kilka narzędzi bezpieczeństwa. Samo połączenie antywirusowe dołącza do kompleksowego zestawu narzędzi. Zawiera Midnight Commander , dwupanelowy menedżer plików, edytor rejestru systemu Windows , TestDisk , narzędzie do odzyskiwania dysku twardego, Ping , tester zasobów sieciowych oraz popularne programy i usługi dla systemu Linux, takie jak edytor tekstu vi, demon OpenSSH i wiele innych.

Aby użyć programu AVG Rescue USB, po prostu skopiuj zawartość pliku RAR na dysk USB, który ma co najmniej 256 MB wolnego miejsca .

Dzięki wielu znakomitym funkcjom bezpieczeństwa i przywracania AVG Rescue USB to potężne narzędzie, które można dodać do arsenału bezpieczeństwa komputera.

AVG Rescue USB

Download

AVG Rescue USB 120.120126

Opinie użytkowników o AVG Rescue USB

Sponsorowany×